Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Modehpolmo.pl/osiedlecentrum - Osiedle Centrum w Szczecinie.

15563
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Modehpolmo
Miasto: Szczecin
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.09.19
ważne do: 2019.11.24
wyświetleń: 197

Szczegóły oferty:

W Polsce buduje się coraz więcej mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie szczególnie wśród początkujących małżonków. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną również ceny domów, między innymi w związku z tym, że coraz to droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. W dodatku spada ilość działek pod zabudowę znajdujących się w ciekawych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród mnogich ofert pojawiła się niezwykle interesująca, dotycząca apartamentów w Stargardzie. Z jakiego powodu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie ma mnóstwo zalet.

Budowa apartamentów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Początkowy zakończy się już w czwartym kwartale aktualnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy wspomnieć, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te domy, mogą też liczyć na dysponowanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net