Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Lokale Stargard na modehpolmo.pl/osiedlecentrum

15752
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Modehpolmo Sp z o.o.
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-256
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.10.10
ważne do: 2019.11.24
wyświetleń: 364

Szczegóły oferty:

W Polsce buduje się coraz więcej domów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie albowiem zapotrzebowanie na nie przede wszystkim wśród początkujących małżonków. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną również ceny domów, między innymi dlatego, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. W dodatku maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w atrakcyjnych położeniach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród licznych ofert pojawiła się niezwykle interesująca, dotycząca domów w Stargardzie. Czemu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie ma mnóstwo atutów.

Budowa apartamentów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Początkowy sfinalizuje się już w czwartym kwartale obecnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy dodać, że parter zarezerwowany będzie dla przeróżnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te domy, mogą również liczyć na zarządzanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net