Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fotograf Gdańsk

20885
Cena: 1 000,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: INRE
Miasto: Gdańsk
E-mail: karolnowak@duzogor.cieszyn.pl
Telefon: 456393783
Strona www: https://inre.pl/
   
dodano: 2020.01.10
ważne do: 2020.03.10
wyświetleń: 1555

Szczegóły oferty:

Fotograf slubny Gdansk

in re fotografia ślubna od wielu lat dba o wspaniałą oprawę fotograficzną ślubów, głównie na terenie Pomorza Gdańskiego i okolic. Z pełnym profesjonalizmem i szczególną dbałością o detale, fotograf powoduje, że ten jedyny w swoim rodzaju dzień dla Pary Młodej będzie mógł być wspominany na zawsze. A to wszystko po to, aby uwiecznić te wyjątkowe momenty na wieki i przeżywać te chwile od nowa.
W ofercie firmy znajduje się wiele propozycji, które mogą stać się inspiracją dla każdego, kto poszukuje dobrego fotografa z pomysłem na sesję ślubną.
Nie należy zapominać, że fotografia ślubna to nie są wyłącznie piękne zdjęcia Panny Młodej i Młodego Pana, ale również cała oprawa okoliczności. in re zajmuje się uwiecznianiem wszystkiego od samego początku do końca tego wyjątkowego dnia. Fotograf dba o to, aby być niemal całkowicie niedostrzegalny, nie powodując zamieszania swoją obecnością, dokładając starań aby zamknąć w kadrach całą atmosferę towarzyszącą uroczystości ślubu, jednocześnie pilnując aby zdjęcia panującą dookoła atmosferę, tworząc unikatowy reportaż.
adres strony:
http://www.inre.pl/
http://www.inre.pl

Dane firmy:
In Re Fotografia
Armii Krajowej 17a/26
83-330 Żukowo

Mapka:
Google Maps Fotografia INRE
Google Maps Fotografia INRE
Fotografom z in re zaufało już dużo Par, które są całkowicie usatysfakcjonowane z wykonanych usług. Na ich witrynie znajdują się piękne i starannie opisane fotoreportaże z tego jak wyglądała ceremonia. Od razu można zauważyć, że dla firmy najważniejsza jest satysfakcja ich klientów, dlatego też tak starannie podchodzą wykonywanych przez siebie sesji, zwracając szczególną uwagę na współpracę na na najwyższym możliwym poziomie.
Każdy fotograf powinien być przede wszystkim nowatorski, skupiony na zleceniu i obowiązkowy, jednak co najważniejsze, posiadający ogromną pasję do fotografii. Te cechy i ogrom innych z pewnością posiadają fotografowie z in re. Wszystkie zdjęcia zostają poddane selekcji, w trosce o to, aby ujęcia , które trafiają do rąk klienta cieszyły oko. Firma oferuje szeroki wachlarz usług, spersonalizowaną ofertę oraz całkowity profesjonalizm przy tworzeniu pamiątki z ceremonii ślubnej, która będzie upamiętnieniem dnia ślubu na długie lata.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net